MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 9143419
nr 914 3419
Bokhylla
England, idegran, : 31 cm, (saknar hyllhållare), längd: 77 cm, höjd: 181 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 september 2014
kl 18:21:07
300 kr
400 kr